Zëri i Amerikës

- zeriamerikes.com

Zëri i Amerikës: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju...

  212,096   $ 30,780.00

President | Presidenti i Republikes se Shqiperise

- president.al

Faqja Zyrtare e Presidentit te Republikes

  622,282   $ 1,440.00

Zëri i Amerikës

- zeriamerikes.us

Zëri i Amerikës: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju...

  N/A   $ 8.95

Balkanweb.com "Publicitet"

- balkanweb.com

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme...

  5,710   $ 1,980,720.00

SESRIC - Statistical, Economic and Social Research and Training Centre for...

- sesric.org

SESRIC - The Statistical, Economic and Social Research and Training Centre for Islamic Countries

  1,061,866   $ 960.00

Bus timetables | Taxi services | Ride-sharing | Southeast Europe | BalkanViator

- balkanviator.com

Search through over 20,000 bus timetables and look up information on bus stations and bus carriers in Serbia, Croatia, Slovenia, Bosnia and Herzegovina, Macedonia, Montenegro,...

  190,414   $ 46,200.00

Gazeta Rilindja Demokratike - Online

- rilindjademokratike.com

Gazeta Rilindja Demokratike - Online

  481,770   $ 6,120.00

PETA Asia-Pacific

- petaasiapacific.com

PETA Asia is an Asia-based animal rights group. Campaigns include promoting vegetarianism, ending the use of fur and animal experimentation, and more.

  763,968   $ 1,200.00

Shkabaj

- shkabaj.mobi

www.Shkabaj.mobi ju ofron mundësin të të ndëgjoni radio shqip live nga celulari juaj, informoheni me lajmet dhe motin e fundit, lexoni horoskopin ditorë dhe shumë gjëra tjera

  8,850,354   $ 8.95

Gjirokastra, Albania

- gjirokastra.org

This web-site is dedicated to the UNESCO World Heritage Town of Gjirokastra, Albania as well as the work of Gjirokastra Conservation and Development Organization, an Albanian...

  7,659,700   $ 8.95

NEHEMIAH GATEWAY University:  Home

- ng-university.org

Helping and empowering people to sustainably shape and determine their lives in dignity and independence.

  18,848,651   $ 8.95

SeeNet

- see-net.org

SeeNet - una rete trans locale per la cooperazione tra Italia e Sud Est Europa Il Programma SeeNet è un’iniziativa di cooperazione decentrata allo sviluppo della Direzione...

  N/A   $ 8.95

Albanian academy of sciences-Tirana-Albania

- academyofsciences.net

Albanian academy of sciences-Tirana-Albania. Institutes, projects and other information about academy of sciences

  N/A   $ 8.95

Robert Elsie: Texts and Documents of Albanian History

- albanianhistory.net

Robert Elsie: Texts and Documents of Albanian History

  3,822,138   $ 240.00

IAPS Security Services, LLC

- intl-alliance.com

Home of the Largest VPN Network and Remote Desktop Services, Cloud Servers, Web Hosting and More...

  20,583   $ 516,960.00

Shqiptarja.com

- shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  31,875   $ 334,080.00

GAZETA DITA

- gazetadita.al

  65,192   $ 163,440.00

Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe

- teksteshqip.com

Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.

  267,918   $ 24,300.00

BKT

- bkt.com.al

BKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare

  284,918   $ 22,680.00

Operazione Colomba - Corpo Nonviolento di Pace

- operazionecolomba.it

Operazione Colomba è il Corpo Nonviolento di Pace della Comunità Papa Giovanni XXIII. Gli Operatori di Pace di Operazione Colomba vivono con le popolazioni vittime dei...

  406,684   $ 7,200.00

Forumi Shqiptar

- forumishqiptar.com

Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com

  285,674   $ 22,680.00

Apartment-Villa-Office For rent or for sale Tirana-Albania-Realestate.

- realestate.al

Albania Real Estate Agency . Buy, Rent, sale, Lease, Apartments, Lands, Villas, office and Stores properties in Tirana and other cities

  330,758   $ 19,440.00

Paleologos S.A. | All Greek Ferries routes from/to Italy Greece Albania...

- paleologos.gr

Greek ferries sea travel to Greece Italy Albania and Greek islands. Minoan Lines, Anek Lines, Superfast Ferries, AnekSuperfast, Hellenic Seaways, Sea Jets, Blue Star Ferries,...

  863,940   $ 960.00

The Blonde Gypsy | Photography and travel tales of a blonde gypsy

- blonde-gypsy.com

Photography and travel tales of a blonde gypsy

  579,176   $ 1,680.00

AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja,...

- albaniasoccer.com

Gazeta Online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar. Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online

  836,661   $ 1,200.00

Shqiptarja.com

- shqiptarja.mobi

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  N/A   $ 8.95

Oranews.tv - Ora News - Të parët për lajmin e fundit

- oranews.tv

  86,073   $ 123,840.00

EastAgri - a hub of information relating to agricultural projects in Central...

- eastagri.org

EastAgri is a network of agriculture and agribusiness institutions coordinated by the FAO Investment Centre committed to improving the quality of service to common objectives...

  6,468,089   $ 240.00

The Frosina Information Network

- frosina.org

An Albanian Immigrant and Cultural Resource

  9,483,708   $ 8.95

Home

- mwb.org

We are a Christian organisation serving the spiritual, educational, emotional and material needs of those suffering poverty or oppression. We respect the dignity of the...

  N/A   $ 8.95

.: The greatest open and free world's portal of the poverty. The poverty...

- povertyvision.org

the greatest open and free world's portal of the poverty, the poverty world times daily newspaper, poverty conditions programs, aid, solutions, poverty index, poors and...

  N/A   $ 8.95

Aegean and Balkan Prehistory

- aegeobalkanprehistory.net

Web-based project on Aegean and Balkan prehistory. Articles, bibliography database and discussion concerning the Aegean, Balkans and western Anatolia during late 3rd, 2nd and...

  N/A   $ 8.95

Illuminati News Welcome Page

- illuminati-news.com

All this chaos, genocide, ethnic cleansing and disaster we see in this world have a genuine purpose. It is all very carefully planned by a few “invisible”, super-rich people...

  383,724   $ 16,740.00

Home - Portali Living

- living.al

Per here te pare ne Shqiperi vjen ne ekranin e televizorit tuaj, nepermjet Platformes Televizive Satelitore dhe Tokesore Tring, kanali i dedikuar ekskluzivisht perditshmerise se...

  341,734   $ 18,900.00

Jim Forte Postal History

- postalhistory.com

Postalhistory.com is resource for collectors of United States and worldwide covers and postal history. The site offers over 145.000 covers for sale. The focus is on U.S. town...

  839,858   $ 1,200.00

DTT-NET.COM, Albania, Bosnia, Croatia, Kosovo, Serbia, Macedonia, Montenegro,...

- dtt-net.com

Follow with us the latest news from Western Balkans and EU enlargement

  1,014,608   $ 960.00

Minimal Home The Home of Modern Minimal Living

- minimalhome.com

This is your one stop shop for the worlds greatest innovation in modern design pieces. Perfect for you to browse for hours and select key pieces for your domestic or commercial...

  751,126   $ 1,200.00

Albanian Women Network - Rrjeti Global i Gruas Shqiptare

- albwnet.org

Albanian Women network - the global and powerfull network of Albanian Women, Youth and the Diaspora, for economical developement, integration, peace and prosperity.

  N/A   $ 8.95


Malteser Shqiperi - Home

- malteser-albania.org

Malteser Albania Official Website

  N/A   $ 8.95