Zëri i Amerikës

- zeriamerikes.com

Zëri i Amerikës: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju...

  212,096   $ 30,780.00

Zëri i Amerikës

- zeriamerikes.us

Zëri i Amerikës: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju...

  N/A   $ 8.95

Gjuha Shqipe

- gjuhashqipe.com

Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në...

  400,807   $ 7,560.00

Shkabaj

- shkabaj.mobi

www.Shkabaj.mobi ju ofron mundësin të të ndëgjoni radio shqip live nga celulari juaj, informoheni me lajmet dhe motin e fundit, lexoni horoskopin ditorë dhe shumë gjëra tjera

  8,850,354   $ 8.95

Shqiptarja.com

- shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  31,875   $ 334,080.00

LAJM

- lajmpress.com

Web faqja zyrtare e gazetës LAJM

  179,385   $ 49,200.00

Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe

- teksteshqip.com

Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.

  267,918   $ 24,300.00

Forumi Shqiptar

- forumishqiptar.com

Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com

  285,674   $ 22,680.00

AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja,...

- albaniasoccer.com

Gazeta Online AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar. Lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online

  836,661   $ 1,200.00

Shqiptarja.com

- shqiptarja.mobi

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  N/A   $ 8.95

Invitation | Halveti-Jerrahi Tariqa

- jerrahi.us

The Halveti-Jerrahi Order of Dervishes is a traditional Muslim Sufi Order and a cultural, educational, and social relief organization made up of Muslims from diverse...

  15,414,581   $ 8.95

The Frosina Information Network

- frosina.org

An Albanian Immigrant and Cultural Resource

  9,483,708   $ 8.95

Portali Indeksonline - Ballina

- indeksonline.net

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe...

  71,946   $ 147,600.00

chat Shqiptar, chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas

- parajsachat.com

chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim . Top Albanian chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania chatroom.

  1,048,816   $ 960.00

Gazeta Jeta në Kosovë - Ballina - Gazeta Jeta në Kosovë

- gazetajnk.com

  850,957   $ 960.00

Albanian Women Network - Rrjeti Global i Gruas Shqiptare

- albwnet.org

Albanian Women network - the global and powerfull network of Albanian Women, Youth and the Diaspora, for economical developement, integration, peace and prosperity.

  N/A   $ 8.95

Faqe kryesore - Balli i Kombit në Internet

- ballikombetar.org

Balli i Kombit në Internet - përjavshme e partisë Balli Kombëtar

  N/A   $ 8.95

Karrota

- karrota.org

Design, Branding, Advertising, Reklamim, Dizajn, Poster, Billboard, Web Design, Fisnik Ismaili, Valon Xhaferi, Edon Muhaxheri

  N/A   $ 8.95

Portali MALESIA.ORG-MALËSIA NË INTERNET-Tuz,Malësia

- malesia.org

Portal i pavarur informativ në gjuhën shqipe i themeluar në vitin 2000 në Tuz të Malësisë. Portali i parë dhe më i lexuari i shqiptarëve në Malin e Zi...

  1,895,579   $ 480.00

visaret.net - dashuria shqip & këndi njoftime, zemra shqiptare, kërkoni...

- visaret.com

visaret.net - këndi njoftime,lidhje,ndjenja,dashuria,argetohu,takime, muzik shqip,dardhania,zemra shqiptare,mp3 shqip, lidhje te reja kërkoni dhe gjeni partnerin e juaj, kosova,...

  N/A   $ 8.95

PorevoLand - Beste PornoMovie, страна порева и...

- porevoland.com

Порно видео фильмы, Постоянное обновление бесплатного порно. Только лучшее!

  365,284   $ 17,820.00

DSHM

- dshm.org

Albanian Diaspora for Macedonia, Diaspora Shqiptare per Maqedoni, Chicago, New York, Brussels, London, Politika Shqiptare, Atdheu Shqiptar, Shkup, Skopje, Macedonia, Politika...

  10,609,826   $ 8.95

Odin Financial Advisors

- odinfinancial.com

Odin Financial Advisors Corporate Website

  2,316,244   $ 480.00

Oferta Pune

- ofertapune.com

Oferta Pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare. Si webfaqja e pare shqiptare ne bote ofron sherbime falas informim punesimi duke...

  4,904,578   $ 240.00

Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI|...

- lajmerime.com

Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k�rkoni p�r pun� p�r makina, sht�pi n� shitje dhe me qira,pun�, sh�rbime, elektronik� ... Lajmerime.com: Lajmerime t� vogla, nj�...

  669,051   $ 1,440.00

kosovapositive.org

- kosovapositive.org

Qendra Kosovare për Psikoterapi Pozitive Kosova Centre for Positive Psychotherapy

  N/A   $ 8.95

Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -

- albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

  8,378   $ 1,475,280.00

Oferta suksesi

- ofertasuksesi.com

Oferta Suksesi - revista për shpallje marketingu on-line

  236,001   $ 27,540.00

___| Shkabaj |___ Start Here | Fillo Ketu

- shkabaj.net

Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.

  185,158   $ 47,400.00

Cmendina Dublim

- cmendina.tv

  379,003   $ 17,280.00

WELCOME FOL-CHAT.COM - Chat Shqip

- fol-chat.com

Fol-chat.com, www.Fol-chat.com, Video Chat, Chat Shqip, me ze dhe Kamera, Rinia Shqiptare, kosovachat, Shqip, Tirana chat, Lajm chat, Alba, albaniachat, Kosova, Kosovo, Shqip...

  583,317   $ 1,680.00

Lajmet e fundit Shqip

- 10minuta.com

Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport

  436,169   $ 6,840.00

Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

- dielli.al

Dielli.al – Jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime...

  698,881   $ 1,200.00

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat |...

- alba-chat.com

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar

  1,281,679   $ 720.00

AlbaChat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat | Chat Shqip

- alba-chat.net

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar

  1,056,918   $ 960.00

Dardania Chat | Chat Dardania | Dardania

- dardania.us

Dardania Chat, DardaniaChat, Dardania, Chat Dardania, AlbaChat, Alba Chat, Kosova, Chat Shqiptar

  1,556,263   $ 480.00

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat |...

- albachat.us

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar

  8,064,624   $ 8.95

Dardania Chat | Chat me Kamer | Chat Dardania | Dardania

- dardaniachat.us

Dardania Chat, DardaniaChat, Dardania, Chat Dardania, AlbaChat, Alba Chat, Kosova, Chat Shqiptar

  6,388,322   $ 240.00

Albi Dode

- albidode.info

Personal Web Page

  N/A   $ 8.95

Flash Lajme | Lajme | Teknologji | Showbiz | LifeStyle | Sport

- flashlajme.info

Informimi sa më i shpejt dhe i drejt.Lajme nga vendi dhe bota.

  6,966,507   $ 240.00