Balkanweb.com "Publicitet"

- balkanweb.com

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme...

  5,710   $ 1,980,720.00

Agjencia Telegrafike Shqiptare

- ata.gov.al

Agjencia Telegrafike Shqiptare - E para dhe e vetmja agjenci telegrafike, agjenci lajmesh, shteterore ne Shqiperi. Lajmet zyrtare dhe lajmet me te fundit ne kohe reale.

  204,948   $ 31,860.00

Alsat-M | Fillimi

- alsat-m.tv

Alsat-М Televizioni Kombëtar

  187,970   $ 46,800.00

Gjuha Shqipe

- gjuhashqipe.com

Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në...

  400,807   $ 7,560.00

Gazeta Rilindja Demokratike - Online

- rilindjademokratike.com

Gazeta Rilindja Demokratike - Online

  481,770   $ 6,120.00

Shkabaj

- shkabaj.mobi

www.Shkabaj.mobi ju ofron mundësin të të ndëgjoni radio shqip live nga celulari juaj, informoheni me lajmet dhe motin e fundit, lexoni horoskopin ditorë dhe shumë gjëra tjera

  8,850,354   $ 8.95

Shqiptarja.com

- shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  31,875   $ 334,080.00

LAJM

- lajmpress.com

Web faqja zyrtare e gazetës LAJM

  179,385   $ 49,200.00

BKT

- bkt.com.al

BKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare

  284,918   $ 22,680.00

Shqiptarja.com

- shqiptarja.mobi

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  N/A   $ 8.95

Oranews.tv - Ora News - Të parët për lajmin e fundit

- oranews.tv

  86,073   $ 123,840.00

Portali Indeksonline - Ballina

- indeksonline.net

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe...

  71,946   $ 147,600.00

Yll Press - Kreu

- yllpress.com

Yll Press eshte nje medium i cili eshte themeluar per tju mundesuar qytetareve shqiptar dhe te tjereve ne vend, diaspore dhe ne Ballkan te informohen lirshem, objektivisht dhe...

  547,094   $ 1,680.00

Gazeta Jeta në Kosovë - Ballina - Gazeta Jeta në Kosovë

- gazetajnk.com

  850,957   $ 960.00

Revista Lady Albania

- ladyalbania.al

Lady Albania është një revistë elektronike qe sjell platformën më moderne online të informimit, këshillimit dhe argëtimit për femrat shqiptare në Shqipëri e jashtë vendit.

  63,262   $ 168,480.00

Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

- albnews.al

Lajmi fundit nga vendi rajoni dhe bota.Lajme nga sporti, showbiz, horoskopi, foto, video teknologjia etj. Lajmi fundit nga Maqedonia Kosova etj.

  538,427   $ 1,680.00

home - ILLYRIA

- illyriapress.com

ILLYRIA | Gazeta Shqiptaro-Amerikane në New York

  775,045   $ 1,200.00

Zemra.com - ZEMRA.DE | RADIO ZEMRA | TV-KANALE SHQIP | Zemra.de | Zemra.eu |...

- zemra.mobi

ZEMRA.DE - TV KANALE SHQIP - RADIO ZEMRA - VICIANE SHQIP - LAJME - ZEMRA CHAT - MP3 - SPORT - FORUM - RTK LIVE - KTV - RTV21 - VIZIONI PLUS - TVSH - KOHA LIVE - FOL TV -...

  N/A   $ 8.95

Lajme sportive shqip, Transferime, Europiani 2016, Parashikime - veqsport.com

- veqsport.com

Portali me i pasur sportiv shqipetar. Lajme sportive, Analiza, Parashikime, Transferime LIVE, Ndeshje LIVE, Rezultate LIVE - veqsport.com

  293,802   $ 22,140.00

Albanian Time Newspaper

- albaniantime.info

Gazeta Albanian Time The first and only Albanian newspaper in Canada. E para dhe e vetme Gazetë Shqipëtare në Kanada

  20,506,611   $ 8.95

www.AlbaSky.net — Entertainment Network

- albadream.net

AlbaSKY Entwrtainment Network

  N/A   $ 8.95

www.AlbaSky.net — Entertainment Network

- albasky.net

AlbaSKY Entwrtainment Network

  5,441,906   $ 240.00

Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -

- albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

  8,378   $ 1,475,280.00

Gazeta Telegraf : Me ne dita nis ndryshe

- telegraf.al

Faqa zyrtare e gazetës Telegraf, politike, aktualitet, opinione, dosier, ekonomi, sociale, kulture, sport, shendetesi, arsim etj.

  251,665   $ 25,920.00

Cmendina Dublim

- cmendina.tv

  379,003   $ 17,280.00

shiko video,humor,muzike,serial,live

- shikovideot.com

shiko seriale,video,humor,shqiptare,muzike,kafshe,kinema,lajme,makina,film,eja,serial,seriale turk,pjesa,o sa mire,komedi

  330,622   $ 19,980.00

Ngjarjet.com - Lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit...

- ngjarjet.com

Ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. Te gjith ju mund te publikoni nje...

  472,149   $ 6,480.00

Lajme, analiza dhe investigime nga Shqipëria dhe rajoni

- reporter.al

Reporter.al sjell lajmet e fundit, analizat, investigimet gazetareske dhe opinionet mbi Shqipërinë dhe rajonin

  447,446   $ 6,840.00

Lajmet e fundit Shqip

- 10minuta.com

Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport

  436,169   $ 6,840.00

tetova1.com

- tetov1.com

Lajme per trojet shqiptare ne Maqedoni

  410,865   $ 7,200.00

Gazeta Intervista Online | Faqja Zyrtare - Botimi i fundit

- intervista.al

  457,647   $ 6,480.00

Portali Shqiptarski #1 argëtuese për Porno Shqip për Shqiptare!

- shqiptarski.com

Shqiptarski eshte medium i argetuese per Porno Shqiptare dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Filma, Muzik, Hajgare, Fotografi, Loqka, Porno, Porno Shqip të gjitha në Shqip per...

  419,455   $ 7,200.00

Shit / Bli Makina Online

- autobox.al

Portali kryesor per makinat ne Shqiperi, Shit / Bli Makina Online,Gjej Makina,Shit,Bli,Kerko, servise makinash ,siguracione,pjese kembimi,makina ne shitje

  399,765   $ 16,200.00

Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin

- dielli.al

Dielli.al – Jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime...

  698,881   $ 1,200.00

VOAL

- voal.ch

Voice of Albanians

  772,605   $ 1,200.00

shendetesia.al | Lajme nga Shendetesia

- shendetesia.al

Arsyet më të zakonshme të mungesës së energjisë gjatë ditës tonë, ndërsa studimet kanë treguar se të paktën një prej tyre e bëjnë madje 70 për qind e njerëzve

  873,533   $ 960.00

Home

- agape-news.info

Agape News Ro Stiri crestine-Resurse media crestine, programe crestine, televiziune crestina, muzica crestina, resurse download, Breaking-news crestin

  N/A   $ 8.95

Alb Express

- albexpress.info

Just another WordPress site

  N/A   $ 8.95

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat |...

- chatshqip.org

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Zvicer , Chati, Chat ...Mp3, Shqip, Muzik, Shqip,...

  N/A   $ 8.95

Partia Konservatore e Kosovës

- partiakonservatore.org

Konservatorizmi nuk është aq shumë një filozofi, është një qëndrim, një forcë konstante, për kryerjen e një funksioni të përjetshëm në zhvillimin e një shoqërie të lirë, dhe...

  19,695,349   $ 8.95