Zëri i Amerikës

- zeriamerikes.com

Zëri i Amerikës: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju...

  212,096   $ 30,780.00

Travlang's Language and Travel Resources

- travlang.com

We offer: Travel Resources - Discount Hotel rooms, cheap flights and car rental bookings search's - plus Language Resources and more. travlang: Your source for the BEST language...

  337,375   $ 19,440.00

Zëri i Amerikës

- zeriamerikes.us

Zëri i Amerikës: Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju...

  N/A   $ 8.95

Gjuha Shqipe

- gjuhashqipe.com

Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në...

  400,807   $ 7,560.00

Shkabaj

- shkabaj.mobi

www.Shkabaj.mobi ju ofron mundësin të të ndëgjoni radio shqip live nga celulari juaj, informoheni me lajmet dhe motin e fundit, lexoni horoskopin ditorë dhe shumë gjëra tjera

  8,850,354   $ 8.95

LAJM

- lajmpress.com

Web faqja zyrtare e gazetës LAJM

  179,385   $ 49,200.00

Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe

- teksteshqip.com

Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.

  267,918   $ 24,300.00

Forumi Shqiptar

- forumishqiptar.com

Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com

  285,674   $ 22,680.00

Shkenca.org - Ballina

- shkenca.org

  772,168   $ 1,200.00

Home - Portali Living

- living.al

Per here te pare ne Shqiperi vjen ne ekranin e televizorit tuaj, nepermjet Platformes Televizive Satelitore dhe Tokesore Tring, kanali i dedikuar ekskluzivisht perditshmerise se...

  341,734   $ 18,900.00

Botime Shqip - Botime Shqip

- botimeshqip.com

botime shqip, libri shqip ne shtepine tuaj

  754,444   $ 1,200.00

Koha

- koha.mk

KOHA - hapëron me kohën

  779,474   $ 1,200.00

AlbaFind: Index

- ballikombit.org

  13,647,213   $ 8.95

Thenie.ORG » Thënie shqip me fotografi

- thenie.org

Thënie të mençura, fjalë të urta, aforizma dhe shprehje të ndryshme në gjuhën shqipe

  1,949,709   $ 480.00

Vargmal

- vargmal.org

O shtegtar që të ra udha në këto vise tona, mëso se nën këtë dhé xeherorët mbajnë emra kryengritësish, prijësish kryeneçë e mbretërish të humbur (por jo të...

  2,829,376   $ 240.00

home - ILLYRIA

- illyriapress.com

ILLYRIA | Gazeta Shqiptaro-Amerikane në New York

  775,045   $ 1,200.00

Oferta Pune

- ofertapune.com

Oferta Pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare. Si webfaqja e pare shqiptare ne bote ofron sherbime falas informim punesimi duke...

  4,904,578   $ 240.00

AlbFilm.com - Filma me titra shqip

- albfilm.com

Faqja AlbFilm.com ju mundeson ti shikoni filmat e fundit te kinemase boterore me titra shqip dhe me kualitet te larte HD. Na vizitoni tani ne AlbFilm.com.

  61,656   $ 172,800.00

Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI|...

- lajmerime.com

Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k�rkoni p�r pun� p�r makina, sht�pi n� shitje dhe me qira,pun�, sh�rbime, elektronik� ... Lajmerime.com: Lajmerime t� vogla, nj�...

  669,051   $ 1,440.00

Albanian Time Newspaper

- albaniantime.info

Gazeta Albanian Time The first and only Albanian newspaper in Canada. E para dhe e vetme Gazetë Shqipëtare në Kanada

  20,506,611   $ 8.95

Selefi.org - Faqe Islame - Kuran dhe Sunet me kuptimin e Selefëve të këtij Umeti

- selefi.org

Faqe Islame sipas kuptimit të të Parëve të këtij Umeti (Selefus-Salih) - Faqja e Selefijve Shqiptar.

  7,758,972   $ 8.95

UK (British) Albanians Network

- ukalbanians.org

UK Albanians (British) Network, an online hub for and about United Kingdom Albanians

  N/A   $ 8.95

www.AlbaSky.net — Entertainment Network

- albadream.net

AlbaSKY Entwrtainment Network

  N/A   $ 8.95

www.AlbaSky.net — Entertainment Network

- albasky.net

AlbaSKY Entwrtainment Network

  5,441,906   $ 240.00

Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -

- albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

  8,378   $ 1,475,280.00

Oferta suksesi

- ofertasuksesi.com

Oferta Suksesi - revista për shpallje marketingu on-line

  236,001   $ 27,540.00

Gazeta Telegraf : Me ne dita nis ndryshe

- telegraf.al

Faqa zyrtare e gazetës Telegraf, politike, aktualitet, opinione, dosier, ekonomi, sociale, kulture, sport, shendetesi, arsim etj.

  251,665   $ 25,920.00

WELCOME FOL-CHAT.COM - Chat Shqip

- fol-chat.com

Fol-chat.com, www.Fol-chat.com, Video Chat, Chat Shqip, me ze dhe Kamera, Rinia Shqiptare, kosovachat, Shqip, Tirana chat, Lajm chat, Alba, albaniachat, Kosova, Kosovo, Shqip...

  583,317   $ 1,680.00

Ngjarjet.com - Lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit...

- ngjarjet.com

Ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. Te gjith ju mund te publikoni nje...

  472,149   $ 6,480.00

Lajmet e fundit Shqip

- 10minuta.com

Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport

  436,169   $ 6,840.00

Portali Shqiptarski #1 argëtuese për Porno Shqip për Shqiptare!

- shqiptarski.com

Shqiptarski eshte medium i argetuese per Porno Shqiptare dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Filma, Muzik, Hajgare, Fotografi, Loqka, Porno, Porno Shqip të gjitha në Shqip per...

  419,455   $ 7,200.00

Albanian Music

- lyrics.al

Albanian music videos, song lyrics, music albums from all the albanian artists/bands. Also news, poems, chat, translations, polls etc.

  693,264   $ 1,440.00

Filma4K.com - Filma me titra shqip HD - Shiko dhe shkarko filmat e fundit falas!

- filma4k.com

Filma4K.COM ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip me cilësi HD 720p, 1080p dhe DVD dhe se shpejti 4K. Është e vetmja faqe shqiptare që

  4,896,747   $ 240.00

Tv Shqip Live - Super Sport Albania Big Brother Albania 8

- shqiptvlive.net

Tv Shqip live Big Brother Albania 8 Super Sport Albania Top Channel Tv Klan News 24 Tring Fantasy Film Aksion DigitAlb

  817,104   $ 1,200.00

Sporti1.com

- sporti1.com

Portal për lajmet nga sporti ndërkombëtar dhe shqiptar duke përfshi baste dhe opinione.

  868,071   $ 960.00

Video Shqip Portali me Video Shqip Portali me Video Shqip Online – Shqiptare...

- albavideo.info

- Video Shqip Portali me Video Shqip - Portali me Video Shqip Online - Shqiptare Shqip Tv Live Falas me Filma Shqip me Titra Shqip Online truck accident attorney colorando...

  9,275,750   $ 8.95

Albi Dode

- albidode.info

Personal Web Page

  N/A   $ 8.95

Video Shqip Portali me Video Shqip Portali me Video Shqip Online – Shqiptare...

- alvideo.info

- Video Shqip Portali me Video Shqip - Portali me Video Shqip Online - Shqiptare Shqip Tv Live Falas me Filma Shqip me Titra Shqip Online truck accident attorney colorando...

  16,011,594   $ 8.95

Albaniada - Enciklopedia Shqiptare, Albanian Encyclopedia

- albanica.org

Albaniada - Enciklopedia Shqiptare, Fjalori i gjuhës Shqipe, Albanian Encyclopedia.

  N/A   $ 8.95

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat |...

- chatshqip.org

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Zvicer , Chati, Chat ...Mp3, Shqip, Muzik, Shqip,...

  N/A   $ 8.95