Gjuha Shqipe

- gjuhashqipe.com

Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në...

  400,807   $ 7,560.00

Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe

- teksteshqip.com

Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.

  267,918   $ 24,300.00

Forumi Shqiptar

- forumishqiptar.com

Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com

  285,674   $ 22,680.00

Portali Indeksonline - Ballina

- indeksonline.net

Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe...

  71,946   $ 147,600.00

Portali MALESIA.ORG-MALËSIA NË INTERNET-Tuz,Malësia

- malesia.org

Portal i pavarur informativ në gjuhën shqipe i themeluar në vitin 2000 në Tuz të Malësisë. Portali i parë dhe më i lexuari i shqiptarëve në Malin e Zi...

  1,895,579   $ 480.00

visaret.net - dashuria shqip & këndi njoftime, zemra shqiptare, kërkoni...

- visaret.com

visaret.net - këndi njoftime,lidhje,ndjenja,dashuria,argetohu,takime, muzik shqip,dardhania,zemra shqiptare,mp3 shqip, lidhje te reja kërkoni dhe gjeni partnerin e juaj, kosova,...

  N/A   $ 8.95

DSHM

- dshm.org

Albanian Diaspora for Macedonia, Diaspora Shqiptare per Maqedoni, Chicago, New York, Brussels, London, Politika Shqiptare, Atdheu Shqiptar, Shkup, Skopje, Macedonia, Politika...

  10,609,826   $ 8.95

civitas.al | një hap para...

- civitas.al

Lajmet e fundit minute pas minute vetem ne Civitas. Lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.

  258,572   $ 25,380.00

Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI|...

- lajmerime.com

Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k�rkoni p�r pun� p�r makina, sht�pi n� shitje dhe me qira,pun�, sh�rbime, elektronik� ... Lajmerime.com: Lajmerime t� vogla, nj�...

  669,051   $ 1,440.00

Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -

- albeu.com

Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.

  8,378   $ 1,475,280.00

Gazeta Telegraf : Me ne dita nis ndryshe

- telegraf.al

Faqa zyrtare e gazetës Telegraf, politike, aktualitet, opinione, dosier, ekonomi, sociale, kulture, sport, shendetesi, arsim etj.

  251,665   $ 25,920.00

___| Shkabaj |___ Start Here | Fillo Ketu

- shkabaj.net

Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.

  185,158   $ 47,400.00

Cmendina Dublim

- cmendina.tv

  379,003   $ 17,280.00

Lajme, analiza dhe investigime nga Shqipëria dhe rajoni

- reporter.al

Reporter.al sjell lajmet e fundit, analizat, investigimet gazetareske dhe opinionet mbi Shqipërinë dhe rajonin

  447,446   $ 6,840.00

Gazeta Intervista Online | Faqja Zyrtare - Botimi i fundit

- intervista.al

  457,647   $ 6,480.00

Onlinereservierung

- flyksabook.com

  607,755   $ 1,440.00

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat |...

- alba-chat.com

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar

  1,281,679   $ 720.00

AlbaChat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat | Chat Shqip

- alba-chat.net

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar

  1,056,918   $ 960.00

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat |...

- albachat.us

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar

  8,064,624   $ 8.95

ALMETA GMBH SH.P.K.

- almeta.info

ALMETA GMBH SH.P.K.

  N/A   $ 8.95

Flash Lajme | Lajme | Teknologji | Showbiz | LifeStyle | Sport

- flashlajme.info

Informimi sa më i shpejt dhe i drejt.Lajme nga vendi dhe bota.

  6,966,507   $ 240.00

Albaniada - Enciklopedia Shqiptare, Albanian Encyclopedia

- albanica.org

Albaniada - Enciklopedia Shqiptare, Fjalori i gjuhës Shqipe, Albanian Encyclopedia.

  N/A   $ 8.95

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat |...

- chatshqip.org

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Zvicer , Chati, Chat ...Mp3, Shqip, Muzik, Shqip,...

  N/A   $ 8.95

NASKOMEDIA Oy

- naskomedia.org

nascomedia.org

  N/A   $ 8.95

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Argetohu Chat | KnaQu Chat | Shqip...

- albamatrix.net

AlbamatriX, AlbaChat, Dardania Chat, Argetohu, Chat, Shqiperia, Kosova, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar

  N/A   $ 8.95

Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde

- cahani.com

  N/A   $ 8.95

Laberi Coming Soon

- laberi.com

Laberi Coming Soon

  N/A   $ 8.95

Sot's oferta | OfertaDitore.com

- ofertaditore.com

  N/A   $ 8.95

RRAPI.EU - Albanian Rap Music

- rrapi.com

Albanian Rap Music - HipHop SHQIP

  N/A   $ 8.95

Real Estate in Albania - Shqiperia property lands houses apartments tirana

- realestateinalbania.com

New real estate agency specialized in properties in Albania - Shqiperia. Houses, offices, lands and more in Tirana, Durres, Shkoder, Vlore and others cities. Find with us the...

  22,230,449   $ 8.95

SKA-NDAL PRODUCTION DISTRIBUTION FILM COMPANY

- ska-ndal.com

SKA-NDAL PRODUCTION

  N/A   $ 8.95

Zhurnal - Agjenci e lajmeve

- zhurnal-ks.com

Zhurnal | Agjenci e lajmeve

  4,729,433   $ 240.00

Skender Temali - Shkrimtar (albanian writer - scrittore albanese)

- skendertemali.com

Skender Temali shkrimtar shqiptar - albanian writter - scrittore albanese

  23,379,199   $ 8.95

Kerko per shoket e klases

- shokeklase.com

Gjej shoket e vjeter te shkolles dhe rivendos kontaktet e humbura

  N/A   $ 8.95

TV KOSOVA - Kliko & Shiko

- tvkosova.com

❶ | TVKOSOVA ➥ Burimi i Kanaleve Shqiptare

  6,609,767   $ 240.00

Thesari - Kreu

- thesari.com

Thesari eshte nje faqe informative per cdo gje qe ndodh ne Shqiperi, rajon dhe bote. Mund te jete faqja juaj kryesore ku mund te lexoni edhe shtypin, TV live dhe revista ne...

  21,942,247   $ 8.95

Shpat Kasapi :: Studentet.info

- shpatkasapi.com

Shpat Kasapi - Mp3 Shqip

  N/A   $ 8.95