Balkanweb.com "Publicitet"

- balkanweb.com

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme...

  5,710   $ 1,980,720.00

Gjuha Shqipe

- gjuhashqipe.com

Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në...

  400,807   $ 7,560.00

Shqiptarja.com

- shqiptarja.com

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  31,875   $ 334,080.00

Fletet e Verdha - Flete Te Verdha! - Albanian Yellow Pages -

- fleteteverdha.com

Fletet e Verdha te Shqiperise: - Flete Te Verdha, Albanian Yellow Pages: - Fletet e verdha te bizneseve e aktiviteteve, te firmave e profesionisteve, familjeve - Fletet e Verdha...

  386,668   $ 16,740.00

Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe

- teksteshqip.com

Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.

  267,918   $ 24,300.00

Shqiptarja.com

- shqiptarja.mobi

Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga...

  N/A   $ 8.95

Oranews.tv - Ora News - Të parët për lajmin e fundit

- oranews.tv

  86,073   $ 123,840.00

chat Shqiptar, chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas

- parajsachat.com

chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim . Top Albanian chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania chatroom.

  1,048,816   $ 960.00

civitas.al | një hap para...

- civitas.al

Lajmet e fundit minute pas minute vetem ne Civitas. Lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.

  258,572   $ 25,380.00

Albanian Time Newspaper

- albaniantime.info

Gazeta Albanian Time The first and only Albanian newspaper in Canada. E para dhe e vetme Gazetë Shqipëtare në Kanada

  20,506,611   $ 8.95

www.AlbaSky.net — Entertainment Network

- albadream.net

AlbaSKY Entwrtainment Network

  N/A   $ 8.95

www.AlbaSky.net — Entertainment Network

- albasky.net

AlbaSKY Entwrtainment Network

  5,441,906   $ 240.00

Cmendina Dublim

- cmendina.tv

  379,003   $ 17,280.00

shiko video,humor,muzike,serial,live

- shikovideot.com

shiko seriale,video,humor,shqiptare,muzike,kafshe,kinema,lajme,makina,film,eja,serial,seriale turk,pjesa,o sa mire,komedi

  330,622   $ 19,980.00

Lajmet e fundit Shqip

- 10minuta.com

Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport

  436,169   $ 6,840.00

Gazeta Intervista Online | Faqja Zyrtare - Botimi i fundit

- intervista.al

  457,647   $ 6,480.00

Portali Shqiptarski #1 argëtuese për Porno Shqip për Shqiptare!

- shqiptarski.com

Shqiptarski eshte medium i argetuese per Porno Shqiptare dhe me i vizituari ne gjuhen Shqipe. Filma, Muzik, Hajgare, Fotografi, Loqka, Porno, Porno Shqip të gjitha në Shqip per...

  419,455   $ 7,200.00

Video Shqip Portali me Video Shqip Portali me Video Shqip Online – Shqiptare...

- albavideo.info

- Video Shqip Portali me Video Shqip - Portali me Video Shqip Online - Shqiptare Shqip Tv Live Falas me Filma Shqip me Titra Shqip Online truck accident attorney colorando...

  9,275,750   $ 8.95

Albi Dode

- albidode.info

Personal Web Page

  N/A   $ 8.95

Video Shqip Portali me Video Shqip Portali me Video Shqip Online – Shqiptare...

- alvideo.info

- Video Shqip Portali me Video Shqip - Portali me Video Shqip Online - Shqiptare Shqip Tv Live Falas me Filma Shqip me Titra Shqip Online truck accident attorney colorando...

  16,011,594   $ 8.95

Albaniada - Enciklopedia Shqiptare, Albanian Encyclopedia

- albanica.org

Albaniada - Enciklopedia Shqiptare, Fjalori i gjuhës Shqipe, Albanian Encyclopedia.

  N/A   $ 8.95

AlbaChat | Alba Chat | Dardania Chat | Kosova Chat | Shqiperia Chat |...

- chatshqip.org

AlbaChat, Alba Chat, Dardania Chat, Argetohu Chat, Shqiperia Chat, Kosova Chat, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Zvicer , Chati, Chat ...Mp3, Shqip, Muzik, Shqip,...

  N/A   $ 8.95

Bota Shqip Express – Bota Shqiptare Express

- gazetashqip.net

Pacolli: Populli e dha sinjalin e vetë, Qeveria duhet të reflektojë - Pse dolën qytetarët në rrugë, sipas Arbana Xharrës - Roma dhe Milani ndahen në paqe -

  N/A   $ 8.95

RRAPI.EU - Albanian Rap Music

- rrapi.com

Albanian Rap Music - HipHop SHQIP

  N/A   $ 8.95

Shpat Kasapi :: Studentet.info

- shpatkasapi.com

Shpat Kasapi - Mp3 Shqip

  N/A   $ 8.95

ZonaJuaj.Com

- zonajuaj.com

Shkarkoni këngët më të fundit shqiptare në formatin mp3. Cilësia dhe kualiteti i këngëve do të jetë gjithmonë maksimale!

  N/A   $ 8.95